Godzina | Przystanek |
---|---|
11:05 | Szczawnica Urząd Miasta |
11:06 | Szczawnica UPT |
11:07 | Szczawnica Przystanek Dworcowy |
11:08 | Szczawnica Szkoła |
11:09 | Szczawnica Pieniny |
11:11 | Szczawnica Piaski |
11:12 | Krościenko n. Dunaj.Kozłeczyza |
11:14 | Krościenko n. Dunajcem Rynek |
11:17 | Krościenko n. Dunajcem Łąkcica |
11:20 | Kłodne Kłodne |
11:22 | Tylmanowa Brzeg |
11:23 | Tylmanowa Stachówka |
11:25 | Tylmanowa Kościół |
11:27 | Tylmanowa Rzeka |
11:29 | Zabrzeż Wietrznice |
11:32 | Zabrzeż Kościół |
11:33 | Zabrzeż Skrzyżowanie |
11:34 | Zabrzeż Tartak |
11:36 | Kamienica Kamienica |
11:38 | Kamienica Wieś |
11:39 | Kamienica Dolna |
11:41 | Kamienica Rynek |
11:43 | Kamienica Tartak |
11:44 | Kamienica Kurzejówka |
11:45 | Kamienica Łęgi |
11:47 | Szczawa Szczawa |
11:49 | Szczawa Bukówka |
11:50 | Szczawa Gryblówka |
11:52 | Szczawa Białe |
11:54 | Szczawa Leśniczówka |
11:57 | Lubomierz Przysłop |
11:58 | Lubomierz Szkoła |
12:00 | Lubomierz GS |
12:02 | Lubomierz UPT |
12:04 | Lubomierz Gawły |
12:05 | Mszana Górna Skiby |
12:07 | Mszana Górna Talarki |
12:09 | Mszana Górna Fligi |
12:10 | Mszana Górna Dziedziny |
12:11 | Mszana Górna Steczki |
12:12 | Mszana Górna Łostówka |
12:15 | Mszana Dolna DworzecAutobusowy |
12:16 | Mszana Dolna Kopernika 1 |
12:17 | Mszana Dolna Mszana Dolna |
12:19 | Mszana Dolna Krupciówka |
12:20 | Mszana Dolna II |
12:21 | Kasinka Mała Kasinka Mała |
12:23 | Kasinka Mała GS |
12:24 | Lubień II |
12:26 | Lubień I |
12:27 | Lubień Lubień |
12:32 | Pcim Węzeł |
12:43 | Myślenice Estakada |
12:59 | Mogilany Ośrodek Zdrowia |
13:02 | Gaj Szkoła |
13:04 | Libertów Libertów |
13:10 | Kraków Borek Fałęcki |
13:14 | Kraków Rondo Matecznego |
13:18 | Kraków Jubilat |
13:20 | Kraków AGH/UR |
13:21 | Kraków Plac Inwalidów |
13:25 | Kraków MDA |