Godzina | Przystanek |
---|---|
15:10 | Kraków MDA |
15:15 | Kraków AGH/UR |
15:17 | Kraków Jubilat |
15:21 | Kraków Rondo Matecznego |
15:25 | Kraków Borek Fałęcki |
15:31 | Libertów Libertów |
15:33 | Gaj Szkoła |
15:36 | Mogilany Ośrodek Zdrowia |
15:51 | Myślenice Estakada |
16:01 | Pcim Węzeł |
16:05 | Lubień Węzeł |
16:07 | Lubień I |
16:09 | Kasinka Mała I |
16:11 | Kasinka Mała GS |
16:13 | Kasinka Mała Kasinka Mała |
16:15 | Mszana Dolna II |
16:16 | Mszana Dolna Krupciówka |
16:18 | Mszana Donla Kopernika 2 |
16:20 | Mszana Dolna DworzecAutobusowy |
16:21 | Mszana Dolna Gronoszowa |
16:22 | Mszana Górna Łostówka |
16:23 | Mszana Górna Steczki |
16:24 | Mszana Górna Dziedziny |
16:25 | Mszana Górna Fligi |
16:27 | Mszana Górna Talarki |
16:29 | Mszana Górna Skiby |
16:30 | Lubomierz Gawły |
16:32 | Lubomierz UPT |
16:34 | Lubomierz GS |
16:36 | Lubomierz Szkoła |
16:37 | Lubomierz Przysłop |
16:40 | Szczawa Leśniczówka |
16:42 | Szczawa Białe |
16:44 | Szczawa Gryblówka |
16:45 | Szczawa Bukówka |
16:47 | Szczawa Szczawa |
16:49 | Kamienica Łęgi |
16:51 | Kamienica Kurzejówka |
16:52 | Kamienica Tartak |
16:54 | Kamienica Rynek |
16:56 | Kamienica Dolna |
16:57 | Kamienica Wieś |
16:58 | Kamienica Kamienica |
17:00 | Zabrzeż Tartak |
17:02 | Zabrzeż Skrzyżowanie |
17:03 | Zabrzeż Kościół |
17:06 | Zabrzeż Wietrznice |
17:08 | Tylmanowa Rzeka |
17:10 | Tylmanowa Kościół II |
17:11 | Tylmanowa Kościół |
17:13 | Tylmanowa Stachówka |
17:14 | Tylmanowa Brzeg |
17:16 | Kłodne Kłodne |
17:19 | Krościenko n. Dunajcem Łąkcica |
17:22 | Krościenko n. Dunajcem Rynek |
17:23 | Krościenko n. Dunaj.Kozłeczyza |
17:25 | Szczawnica Piaski |
17:26 | Szczawnica Pieniny |
17:27 | Szczawnica Szkoła |
17:28 | Szczawnica Przystanek Dworcowy |
17:29 | Szczawnica UPT |
17:30 | Szczawnica Urząd Miasta |