Godzina | Przystanek |
---|---|
15:40(1-5,7) | Zakopane Dworzec Autobusowy ul. Chramcówki 35 |
15:49(1-5,7) | Poronin PKP |
15:51(1-5,7) | Biały Dunajec Górny |
15:55(1-5,7) | Biały Dunajec Kościół |
15:58(1-5,7) | Bańska Niżna Bańska Niżna |
16:01(1-5,7) | Szaflary Wieś |
16:15(1-5,7) | Nowy Targ Dworzec Autobusowy |
16:21(1-5,7) | Klikuszowa Klikuszowa |
16:35(1-5,7) | Rabka Zdrój Rabka- Zabornia |
16:40(1-5,7) | Skomielna Biała Skrzyżowanie |
17:08(1-5,7) | Myślenice Estakada |
17:32(1-5,7) | Kraków Borek Fałęcki |
17:37(1-5,7) | Kraków Rondo Matecznego |
17:41(1-5,7) | Kraków Jubilat |
17:43(1-5,7) | Kraków AGH/UR |
17:45(1-5,7) | Kraków Plac Inwalidów |
17:50(1-5,7) | Kraków MDA |