Godzina | Przystanek |
---|---|
12:45 | Zakopane Dworzec Autobusowy ul. Chramcówki 35 |
12:54 | Poronin PKP |
12:56 | Biały Dunajec Górny |
13:00 | Biały Dunajec Kościół |
13:03 | Bańska Niżna Bańska Niżna |
13:06 | Szaflary Wieś |
13:20 | Nowy Targ Dworzec Autobusowy |
13:26 | Klikuszowa Klikuszowa |
13:40 | Rabka Zdrój Rabka- Zabornia |
13:45 | Skomielna Biała Skrzyżowanie |
14:13 | Myślenice Estakada |
14:37 | Kraków Borek Fałęcki |
14:42 | Kraków Rondo Matecznego |
14:46 | Kraków Jubilat |
14:48 | Kraków AGH/UR |
14:50 | Kraków Plac Inwalidów |
14:55 | Kraków MDA |