Godzina | Przystanek |
---|---|
07:25 | Zakopane Dworzec Autobusowy ul. Chramcówki 35 |
07:34 | Poronin PKP |
07:36 | Biały Dunajec Górny |
07:39 | Biały Dunajec Kościół |
07:42 | Bańska Niżna Bańska Niżna |
07:45 | Szaflary Wieś |
08:00 | Nowy Targ Dworzec Autobusowy |
08:06 | Klikuszowa Klikuszowa |
08:20 | Rabka Zdrój Rabka- Zabornia |
08:25 | Skomielna Biała Skrzyżowanie |
08:53 | Myślenice Estakada |
09:17 | Kraków Borek Fałęcki |
09:22 | Kraków Rondo Matecznego |
09:25 | Kraków Jubilat |
09:27 | Kraków AGH/UR |
09:29 | Kraków Plac Inwalidów |
09:34 | Kraków MDA |