Godzina | Przystanek |
---|---|
18:50(5-7) | Kraków MDA |
18:56(5-7) | Kraków AGH/UR |
18:58(5-7) | Kraków Jubilat |
19:02(5-7) | Kraków Rondo Matecznego |
19:08(5-7) | Kraków Borek Fałęcki |
19:31(5-7) | Myślenice Estakada |
19:58(5-7) | Skomielna Biała Skrzyżowanie |
20:03(5-7) | Rabka Zdrój Rabka- Zabornia |
20:17(5-7) | Klikuszowa Klikuszowa |
20:30(5-7) | Nowy Targ Dworzec Autobusowy |
20:40(5-7) | Szaflary Wieś |
20:43(5-7) | Bańska Niżna Bańska Niżna |
20:47(5-7) | Biały Dunajec Kościół |
20:51(5-7) | Biały Dunajec Górny |
20:53(5-7) | Poronin PKP |
21:03(5-7) | Zakopane Dworzec Autobusowy ul. Chramcówki 35 |