Godzina | Przystanek |
---|---|
07:40 | Kraków MDA |
07:46 | Kraków AGH/UR |
07:48 | Kraków Jubilat |
07:52 | Kraków Rondo Matecznego |
07:58 | Kraków Borek Fałęcki |
08:21 | Myślenice Estakada |
08:48 | Skomielna Biała Skrzyżowanie |
08:53 | Rabka Zdrój Rabka- Zabornia |
09:07 | Klikuszowa Klikuszowa |
09:20 | Nowy Targ Dworzec Autobusowy |
09:30 | Szaflary Wieś |
09:33 | Bańska Niżna Bańska Niżna |
09:37 | Biały Dunajec Kościół |
09:41 | Biały Dunajec Górny |
09:43 | Poronin PKP |
09:53 | Zakopane Dworzec Autobusowy ul. Chramcówki 35 |